Sursa Amazon SF-550P14HE  550W PSU, certificata 80 Plus Bronze - Cod produs: SF-550P14HE
SKU: SF-550P14HE Categorie: Surse
  • Descriere
Descriere
Sursa Amazon SF-550P14HE 550W PSU, certificata 80 Plus Bronze
CLICK PENTRU DETALII PRODUS!
  • Categorie: Surse
  • Producator: Super Flower
Sursa Super Flower Amazon SF-550P14HE 550W PSU, certificata 80 Plus Bronze
CLICK PENTRU DETALII PRODUS!
Produse similare
  • Sursa Performance C Series, 400W, ventilator 120 mm, PFC Activ – Cod produs: XN041