Sursa Segotep ATX-500WH, 500W - Cod produs: 134744
SKU: 134744 Categorie: Surse PC
  • Descriere
Descriere
Sursa Segotep ATX-500WH, 500W
CLICK PENTRU DETALII PRODUS!
  • Categorie: Surse PC
  • Producator: Segotep
Sursa Segotep ATX-500WH, 500W
CLICK PENTRU DETALII PRODUS!
Produse similare
  • Sursa Inter-Tech SL-700 PLUS, 700W – Cod produs: 134752
    Citește mai mult
  • Sursa Inter-Tech SL-500C, 500W – Cod produs: 134736
    Citește mai mult
  • Sursa Inter-Tech Argus, 620W – Cod produs: 134754
  • Sursa Gamdias Kratos E1, 500 W, Single rail, Certificare 80 +, Ventilator 120mm, Iluminare RGB, Eficienta 80% – Cod produs: 148650