Sursa Segotep SG-1600ASIC, 1600W - Cod produs: 134806
SKU: 134806 Categorie: Surse PC
  • Descriere
Descriere
Sursa Segotep SG-1600ASIC, 1600W
CLICK PENTRU DETALII PRODUS!
  • Categorie: Surse PC
  • Producator: Segotep
CLICK PENTRU DETALII PRODUS!
Produse similare
  • Sursa Thermaltake TR2 S, 650W – Cod produs: 134777
    Citește mai mult
  • Sursa Inter-Tech SL-500C, 500W – Cod produs: 134736
    Citește mai mult
  • Sursa Thermaltake Smart RGB, 500W, iluminare RGB – Cod produs: 134769
  • Sursa Thermaltake Toughpower GX1, 600W – Cod produs: 134787